Zajímavosti o Itálii a Italech:

Italové i po krátkém vztahu hned chtějí mít svatbu. Vztah třeba pak nefunguje, ale rozvod je v Itálii celkem vzácný. Častá je ale nevěra Italů (hlavně muži jsou hodně promiskuitní).

Další tip se ukáže za: 8 sekund

Vše o Itálii

Oblasti Itálie, regiony Itálie

Itálie a region Ligurie - charakteristika, informace

Jeden ze severských italských regionů, rozkládající se na západním pobřeží u hranicích s Francií. Ligurie je častým cílem německých a rakouských turistů, proto v Itálii patří k těm dražším regionům. Nabízí ale velké množství velmi dobře vybavených letovisek s kvalitními službami. Jelikož už jste ale přece jenom na severu, moře zde není tak příjemně teplé, jak to známe z jižních regionů. Ale i když teplota moře není tak vysoká, určitě vás uchvátí krása a členitost ligurského pobřeží.
Vesnička Vernazza na ligurském pobřeží v oblasti Cinque Terre. Cílem v Itálii může být velký námořní přístav Janov nebo naopak roztomilé malé rybářské vesničky u města La Spezia nazývané díky svému počtu jako Cinque Terre. A jelikož na druhou stranu do Francie to není daleko, určitě se vydejte na výlet do Monaka, určitě vás tady uchvátí Oceánografické muzeum.

regiony italie

VIDEO CHARAKTERISTIKY KAŽDÉHO REGIONU - VE 
STRÁNCE KLIKNĚTE NA DANÝ REGION