Zajímavosti o Itálii a Italech:

Italové muži jsou velmi žárliví a neustále se ptají přítelkyň a manželek kde právě jsou, s kým, co tam dělají, kdy se vrátí domů.

Další tip se ukáže za: 8 sekund

Vše o Itálii

Další plánovaný pobyt autora webu: region Apuglia (Apulie) celý duben 2022 - informace zde

Zbyněk Mlčoch v Itálii

Dolomity srpen 2019 - další návštěva Itálie autorem webu vseoitalii.cz

dolomity srpen 2019 dalsi navsteva italie autorem webu vseoitalii.cz mudr. zbynek mlcochPokud mne ještě neznáte, dovolte abych se představil. Jmenuji se MUDr. Zbyněk Mlčoch, jsem lékař (neurolog) a v roce 2015 jsem si zamiloval Itálii a vše co je s ní spojené. Po Itálii jsem cestoval a žil v ní několik měsíců, naučil jsem se v ČR italsky (od osoby, která v Itálii dlouhodobě pobývala na Sicílii), dále jsem vytvořil web o Itálii www.vseoitalii.cz a v roce 2019 bych se rád podíval do Dolomitů s krásně tmavým modrým nebem. O dolomitech už velmi dlouho sním, protože miluji hory, pohledy na horská jezera a jezírka, u kterých rád posedávám někde na lavičce nebo na dece. Dolomity (italsky Dolomiti, německy Dolomiten) jsou jedním z horských masivů Italských Alp. Rozkládají se v severní části Itálie, na východ od Bolzanské kotliny. Pohoří nemá jednolitý hřeben, skládá se z mnoha menších, často velmi rozličných horských skupin.

cesta prerov ceska republika dolomity italieCo se týče ubytování, po ujetí 830 km (přes 8 hodin cesty autem) z olomouckého kraje, budu bydlet v malé horské vesnici Penia v tomto malém domku v centru vesnice hned vedle kostelíka.

Rád bych navštívil v okolí tato místa: